دیدوکتاب
دیدوکتاب

مجموعه قدم‌یار در سال 1395 با ایده ارائه خدمات رایگان به دانشجویان گرامی شكل گرفت. طی دو سال این ایده در حال شكل گیری و جمع آوری اطلاعات بود تا این كه در اواخر سال 1396 پرتال این مجموعه آغاز به كار نمود.

هدف اصلی از راه‌اندازی مجموعه و پرتال قدم‌یار فراهم نمودن مكانی پویا و بروز، جهت خبررسانی و استفاده رایگان دانشجویان گرامی از كلیه خدمات سایت و دریافت برخی از مواردی است كه می‌تواند به صورت رایگان به آنان تعلق گیرد ولی متاسفانه دیگران نسبت به فروش غیرقانونی این موارد مانند دفترچه‌های آزمون‌های مختلف جزوات دانشگاهی، اطلاعات مربوط به مسایل دانشجویی و … اقدام می‌نماید.

دیدوکتاب که یکی از زیر‌مجموعه های مجموعه قدم‌یار می‌باشد، به عنوان جامع‌ترین سایت خرید و فروش کتاب دست دوم کشور در راستای خدمت رسانی به افراد و به خصوص دانشجویان گرامی در بهار 1399 شکل گرفت. این مجموعه در ابتدا با ایده دسترسی رایگان دانشجویان کشور به کتب دست دوم دیگر دانشجویان شروع به فعالیت مینماید و قصد دارد این مهم را به دیگر کالاهای مورد نیاز دانشجویان تسری دهد .

درباره ما

دیدوکتاب

در این سایت کاربران قادر هستند تا کتابهای دست دوم خویش را به دیگران ارائه و یا از دیگران بخواهند. این مجموعه در حال گسترش به دیگر کالاهای مورد نیاز دانشجویی در کشور نیز میباشد.

درباره ما

آزمونهای ویژه شغلی

در این قسمت از سایت قدم‌یار کاربران قادرند اطلاعات کامل و مجموعه سوالات و پاسخنامه آزمونهای حقوقی (وکالت،قضاوت،اختبار و ...)، نظام مهندسی، کارشناسان رسمی دادگستری و ... را به رایگان به دست آورند.

درباره ما

مقطع بالاتر

در این بخش از سایت قدم‌یار کاربران قادرند، به صورت رایگان به تمام اطلاعاتی که برای رفتن از یک مقطع تحصیلی به مقطعی بالاتر مانند، سوالات کنکورهای مختلف با پاسخنامه، جزوات راهنمایی و ... به دست آورند.

درباره ما

تخفیف دانشجویی

در این قسمت از سایت قدم‌یار کاربران از آخرین تخفیفهای موجود سایتها و شرکتهای مختلف در زمینه‌های گردشگری، تغذیه، اوقات فراغت، کالا، حمل و نقل، نمایشگاه،شهریه دانشگاه و ... مطلع میشوند.

درباره ما

آموزش

در این بخش از سایت قدم‌یار کاربران به صورت رایگان به آخرین آموزشهای لازم برای نگارش مقاله، تحقیق، پایان‌نامه، روش تحقیق، پروپوزال، سمینار، آموزش روز دفاع، روشهای آماری، نرم افزارهای کاربردی، رفرنس نویسی و ... آشنا میشوند.

درباره ما

رفاه دانشجویی

در این قسمت از سایت کاربران قادر هستند در زمینه های مختلفی مانند خوابگاه، بورسیه و تحصیل در خارج، سربازی، بیمه و ازدواج دانشجویی، نقل و انتقالات، پرینت، صحافی، تایپ، ترجمه آنلاین، پرداخت ارزی و ... آخرین اخبار و اطلاعات لازم را به دست آورند.

ما در کنار شما هستیم

لطفا آخرین کتابهای قرار داده شده در دیدوکتاب را در اینستاگرام یا تلگرام ما دنبال کنید

بازدید کننده عزیز :

شما میتوانید آخرین کتابهای دست دوم قرار داده شده در سایت را از طریق اینستاگرام و تلگرام ما دنبال کنید .

بدون هیچ هزینه ای و تنها با چند کلیک ساده اولین کتاب دست دوم خود را بفروشید ...
بزن بریم ...